Wycieczki do Birmy – Podróż na indywidualne wczasy

Myanmar
Gdy mamy w planie w końcu wypocząć, oderwać się od monotonnego życia, wyruszamy na urlop, jednakże przed nami stoi pewien kłopot – gdzie wyruszyć? Eksplorując sieć pragniemy wyłonić śliczne, atrakcyjne miejsce.

Birma jest to doborowe miejsce na relaks i zwiedzenie kilku ciekawych miejsc.
Podziwiać ładne widoki i odprężać się zdołamy nad jeziorem słodkowodnym Inle. Możemy podziwiać tu też ciekawe budowle, które wskazane jest zobaczyć – zabytkowa świątynia buddyjska zalana złotem, która ma 99 metrów! Ananda Temple to kolejna buddyjska świątynia z 1105 r. z szczególną architekturą, oraz malunkami jak również i rzeźbami.

Birma -ciekawe atrakcje
Atrakcje są ogromnie interesujące, można w tym miejscu dostrzec wymarły wulkan – stratowulkan, składa się z bazaltowych law jak również pioroklastycznych materiałów, ma wysokość 1518 m, ostatnio był aktywny w roku 442 p.n.e. W razie kiedy komuś zabraknie pięknych widoków, można zażyć przejażdżki pociągiem po Gokteik Viaduct, który jest zbudowany ponad
kotliną, zobaczyć można z niego pasmo górskie, natomiast na dole płynący potok. Na wyprawę da się wybrać żeby dojrzeć Pagoda Kyaiktiyo – złocista skała, ma 7,3 m oraz znajduję się na czubku złotego głazu, jest to jedno z najistotniejszych lokalizacji buddystów birmańskich.

Wystarczy się nieznacznie rozglądnąć a także poczytać, a każdy w tej okolicy odkryje cokolwiek dla siebie, niezależnie od tego czy ma w planie spoczywać czy podróżować na eskapady oraz odwiedzać ciekawe miejsca. Znaczące jest też odszukanie dobrej propozycji na podróż, warto zbadać propozycje „first i last minute” albo załatwić wszystko osobiście, o ile będziemy sprytni, dodatkowo przyzwoicie poszukamy, uda się nam odjechać na inny koniec świata za niewielkie pieniądze.
Przy samodzielnej rezerwacji porządniej uczynić to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – wyjdzie to taniej, niż zarezerwowanie na ostatnią chwile. Termin także gra po tej stronie przewodnią rolę, lepiej wyjechać na wiosnę/jesień gdy urlop przewiduje mniej osób, należności w tamtym czasie są niższe. Wymiana walut – bez tego z trudem będzie nam przeżyć, a powinno się o powyższym zastanowić się przed wyjazdem z pewnym wyprzedzeniem by trafić w kantorze na bardziej ciekawe ceny.


Źródło:

visa to myanmar

rootmaster

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *