Elektroniczna wiza kanadyjska – eTA

Wycieczka do Kanady – w jaki sposób pozyskać wizę bez zbytecznych formalności

Wyjazd do Kanady dla mieszkańców Polski wiąże się z zapotrzebowaniem wczesnego zorganizowania wizy. Nazywana jest ona jako eTA, inaczej: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu elektronicznej wizy realny jest wjazd na terytorium Kanady drogą podniebną – nie, niestety zaledwie o ile mamy cel zatrzymać się w owym kraju, ale również, jeżeli trafiliśmy do niego jedynie przejazdem. Bez eTA Kanada wizy, nie ma możliwości liczyć na wjazd do Kanady samolotem. Należałoby jednak mieć pojęcie, że eTA nie jest wymagana, jeżeli do Kanady udajemy się drogą morską lub lądową.

Wiza elektroniczna dla każdego

Elektroniczna wiza jest dokumentem skojarzonym z naszym paszportem i jej ważność opiewa na 5 lat! Nie jest wymagane jej drukować, co jest udoskonaleniem dla podróżujących. Wiza jest przeznaczana do paszportu, skutkiem tego wraz z jego zamianą należy od nowa wnosić o eTA. Aby pozyskać wizę elektroniczną do Kanady, wskazane jest korzystać z pomocy pośrednictwa wizowego, które załatwi za nas każde formalności. Jest to kluczowe zwłaszcza dla osób, które nie znają języka na tyle odpowiednio, by na własną rękę ukończyć wniosek. W skutek tego eTA Kanada online może do nas dotrzeć nader szybko oraz bez zbędnych nerwów.

W przypadku ubiegania się o tradycyjną wizę powinno się wybrać się do ambasady i tam składać wniosek a także wymagane dokumenty. Generuje to dużą dozę formalności oraz kosztuje osobisty drogocenny czas. Oczywiście wskutek tego eTA Kanada online jest stanowczo popularniejsza.

Jak dostarczyć wniosek o eTA?

Ażeby dostarczyć eTA Kanada – wniosek, wystarczające jest zrealizować adekwatny blankiet drogą internetową. Wypada do niego dodać kolorowe skany paszportu, jaki musi być aktualny przez termin przynajmniej 6 następujących miesięcy. Dzięki skorzystaniu z agencji wizowego pośrednictwa można otrzymać eTA niesłychanie szybko oraz efektywnie – domyślny czas wyrabiania elektronicznej wizy zajmuje z grubsza 3 dni roboczych. W przypadku problemów z wyrobieniem wizy, pośrednik interweniuje w tej sprawie, co dla użytkownika jest niesłychanie wygodne. Ogólnie rekomenduje się stworzenie eTA jeszcze przed rezerwacją biletu lotniczego do Kanady, albowiem proces może się czasami wydłużyć, chociaż są to przypadki niestandardowe.

Zobacz też:

apply canadian visa online

rootmaster

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *