Elektroniczna wiza do Australii

O wyprawie do Australii fantazjuje niemało osób. Odległy ląd, najpiękniejsza oraz najogromniejsza rafa koralowa na Ziemi, parki gdzie bez ograniczeń biegają sobie kangury, święta góra Aborygenów Uluru oraz Sydney Opera House – tego rodzaju miejsca przyciągają licznie globtroterów z całego świata.

Jak się jednak okazuje, nie wystarczy wyłącznie kupić bilet lotniczy do Australii. Szalenie znaczącym jest, żeby również dopełnić formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na pobyt. Czyli uzyskać dobrze wszystkim znaną wizę.

Dokument tego typu, mają obowiązek posiadać wszystkie osoby, które nie są rezydentami Australii. Dobrą wiadomością jest wprawdzie to, że wizę można zorganizować w formie online. Wystarczy przesłać za pośrednictwem formularza wniosek wizowy oraz tą samą drogą uzyskamy wizę.

To, jak szybko dostaniemy wizę, zależy od tego w jakim celu wyjeżdżamy do Australii. Jeśli na przykład jesteśmy mieszkańcami Stanów Zjednoczonych i fantazjujemy o tym, aby zwyczajnie wybrać się w to miejsce na wyprawę, to e wiza do Australii dla mieszkańców USA, zostanie nam wydana w przeciągu maksymalnie dwóch tygodni od dostarczenia wniosku wizowego. Mieć na uwadze należy, iż ten model wizy, wydawany jest na przebywanie w kraju nie dłuższy niż 90 dni.

Następnym powodem do dysponowania australijską wizą, jest możliwość rozpoczęcia krótkotrwałej pracy na tym terenie. W związku z powyższym, także musimy złożyć wniosek internetowy o uzyskanie wizy. Australijska wiza dla mieszkańców Ameryki, w tym wypadku również wydawana jest na maksymalnie 90 dniowy pobyt.

Dla ludzi którzy, planują na dłużej udać się do Australii, e wiza Australia dla mieszkańców USA wydawana jest na wniosek strony, zapraszającej konkretną osobę do siebie. Zatem przykładowo firma X, chce zatrudnić pana Y na termin dwóch lat i w związku z tym, wysyła wniosek o wydanie wizy na rzecz pana Y. Wiza pozostaje wydana na czas trwania kontraktu, czyli na 2 lata.

Więcej informacji:
australia visa for us citizen.

rootmaster

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *